https://esa-letter.com/

Gelişen teknolojilere rağmen insan sağlığının günden güne bozulduğu çağımızda, piyasaya sağlıklı ev gereçleri sunmak amacıyla yola çıkan Karınca Ev Gereçleri, bambunun işlevselliğini ve yararlarını Bambum markasıyla tüketicinin hizmetine sunmaktadır.

‘Düşlediğiniz gibi Biev’ sloganıyla yola çıkan Biev; ev dekorasyonundan dekoratif mobilyalara,  ev tekstilinden  günlük mutfak ve yemek takımlarına kadar yaşam alanınızda ihtiyacınız olan ürün yelpazesini sizlerle buluşturuyor.

Koşuyolu’na yeni bir renk getiren ve konforlu bir ortam sunan Ceviz Ağacı, Kasım 2008’de açıldı. Ceviz Ağacı, rahat atmosferi, eşsiz kahvaltıları sabah kaçamakları, göze ve damağa hitap eden lezzetli yemekleri, güleryüzlü personeli ile kısa zamanda Koşuyolu sakinlerinin beğenisini kazandı.

Bugüne kadar yabancı tasarımlara hayranlık duyulan ülkemizde, Korkmaz yepyeni bir bakış açısı ile bu anlayışı sarsmaya hazırlanıyor. Türk tasarımcıların çizgilerini Türkiye’de ve 65 ülkedeki insanların beğenisine sunan Korkmaz, tasarlıyorum projesine yepyeni ürünler eklemeye devam ediyor.

Sofra kurmak bir sanat işidir. Hisar, bu düşünce ile yola çıkarak, ‘SOFRA SANATI’ mottosu ile kitlelerin karşısına çıkmaktadır. Mutfaktan sofraya kadar geçen sürecin tümü kültür göstergesi ve sanatsal bir etkinlik şeklinde algılanıp, tasarım ve üretim bu doğrultuda hayata geçirilmektedir.

Değişen müşteri beklentilerine sunduğu çözümler; modernizmle, reel hayatı buluşturan tasarım anlayışı, müşterilere verilen en önemli hizmettir.

Büyülü bir besteye imza atan ROYAL NAZİK HOME COLLECTİON ardındaki çok sesli ve ahenkli orkestrası ile adeta bir solo icra etmektedir.

Her koleksiyonundaki bu ahenk ve uyumda ROYAL NAZİK HOME COLLECTİON tasarım ekibinin özverisi ve hayal dünyasının sınırsız ufku rol aldığı kadar Nazik Brode’nin sağladığı zengin repertuvar da göz ardı edilmemelidir.

Kuk Çiçekçilik yapay çiçek, bitki ve ağaç başta olmak üzere, hediyelik eşya, metal, seramik ve cam vazo satışı konusunda hizmet vermekte. 1980 yılında ilk yapay çiçek ithalatı gerçekleştirdiği günden beri amacı; gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar canlı ve kaliteli ürünleri, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktır.

Firma, farklılık yaratan tarzı ve zengin ürün gamıyla, ticari hayatına gelişen ve büyüyen ülkemizde, global marka olma yolunda devam etmektedir.